قیمت رمزارز های شهرکوین
BitCoin
31,684 USD
773,099,679 IRR
Ethereum
1,317 USD
31,074,215 IRR
Bitcoin Cash
427 USD
10,430,270 IRR

قیمت بر اساس دلار و تومان

حداقل فروش بیت کوین

زمان ارسال : 2020-02-10 21:33

در این مطلب به این موضوع که حداقل فروش بیت کوین چقدر هست و چرا باید برای فروش بیت کوین یا دریافت بیت کوین و سایر رمزارزها برای معامله و خرید و فروش لازم هست بپردازیم ، حداقل فروش بیت کوین در بیشتر اکسچنج ها و صرافی ها لازمه و کیف پول ها هم محدودیت هایی دارن.

خب ، همونطور که می دونید برای انتقال بیت کوین یک حداقل هایی وجود داره تا انتقال ما انجام بشه.

یکی از اون حداقل ها ، مقدار حداقل ارسال بیت کوین و سایر رمزارزها هست ، یعنی اگه مقدار بیت کوین کمتر از مقدار تعیین شده توسط کیف پول ، اکسچنج یا صرافی و ... باشه انتقال یا فروش و ... انجام نمیشه.

مثلا صرافی بایننس اعلام کرده که حداقل ارسال بیت کوین 0.002 بیت کوین هست ، بعضی کیف پول ها مانند بلاک چین دات کام نیز قبلا این مقدار حداقل برداشت رو اعلام کرده بودند.

در ایران صرافی های داخل کشور نیز با توجه به سود و ضرر خود از ارسال مقدار های کم مانند 500 هزار تومان و حتی کمتر از یک میلیون تومان خرید و فروش ندارند و خودداری می نمایند.

در سایت های خارجی و بین المللی حداقل ارسال بیت کوین 0.002 بیت کوین اعلام شده که به دلیل کاهش مقدار فی ، این مقدار با توجه به افزایش قیمت بیت کوین در حال حاضر اکثرا مقادیر کاهش یافته اند.

همچنین مقدار فی نیز در الویت های حداقل خرید و فروش هستند ، به این معنی که در صورتی که قیمت بیت کوین کاهش داشته باشد و برای ماینرها برای سود دهی مقدار فی افزایش داشته در نتیجه حداقل فروش بیت کوین یا حداقل ارسال بیت کوین نیز افزایش می یابد.

برای همین است که در افزایش قیمت مقدار فی کاهش و در صور کاهش قیمت بیت کوین ، مقدار فی افزایش می یابد.

اگر شما هم حداقل فی رو در سایر اکسچنج ها و سایر صرافی ها اطلاع دارید میتوانید از بخش زیر ، نظرات خود را ارسال نمائید.

#نکته : حداقل خرید و فروش در شهرکوین 500 هزار تومان می باشد.
پشتیبانی شهرکوین ، آموزش حداقل فروش بیت کوین.

نظرات کاربران

نظر شما پس از بررسی پشتیبانی نمایش داده می شود.


مطالب تصادفی شهرکوین

آموزش ساخت اکانت در بلاکچین

تاریخ : 2019-06-30
از سری آموزش های شهرکوین در خدمت تان هستیم ، در این آموزش به مبحث ساخت والت یا کیف پول در خدمت شما هستیم ، در این قسمت با ساخت اکانت در بلاک چین و نحوه ی دریافت رمزارزها مانند بیت کوین ، اتریوم ، بیت کوین کش و استلار رو آموزش بدیم و امیدواریم که مفید واقع بشه.
اطلاعات بیشتر در ادامه ی مطالب...
ادامه مطلب ...


ارزهای دیجیتال در کشورها

تاریخ : 2018-07-23
در حالی که ارزهای دیجیتال در ایران داره فیلتر میشه و بیشتر سایت های که در مورد ارزهای دیجیتال مربوط میشه داره فیلتر میشه بیشتر کشورها دارن ارزهای دیجیتال رو قبول میکنن در ادامه با ما باشید که لیست کشورهایی که ارزهای دیجیتال رو قبول کردن رو میخواهیم منتشر کنیم.
اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب...
ادامه مطلب ...


احکام مالیاتی مراکز استخراج رمزارزها

تاریخ : 2019-12-19
سازمان امور مالیاتی در بخشنامه‌ای احکام مالیاتی مراکز استخراج رمزارزها را برای اجرا ابلاغ کرد که بر اساس آن ، در صورت بازگشت ارز حاصل از صادرات رمزارزها به چرخه اقتصادی، مشمول مالیات با نرخ صفر خواهند بود.

ادامه مطلب ...