قیمت رمزارز های شهرکوین
BitCoin
31,832 USD
779,889,696 IRR
Ethereum
1,323 USD
31,354,808 IRR
Bitcoin Cash
431 USD
10,550,638 IRR

قیمت بر اساس دلار و تومان

لغو فروش گرام توسط Liquid

زمان ارسال : 2020-01-17 11:19

صرافی ژاپنی Liquid اعلام کرد که فروش رمز ارز تلگرام معروف به گرام (gram) را که در حال حاضر طبق شرایط و مستندات که قرار بود در گذشته عرضه شود را به دلیل عرضه نشدن لغو کرده است ، صرافی Liquid چند ماه پیش طی اعلامیه ای که در سایت خود منتشر کرد تعطیل (غیرفعال در زمینه کریپتوکارنسی) شده است.

فروش محدود توکن های گرام در آسیا که در ماه ژوئن معرفی شد اما فروش آنها به ماه ژوئیه موکول گردید توسط یکی از بزرگترین سرمایه گذاران در کوین های اولیه تلگرام گرام (gram) به ارزش 1.7 میلیارد دلار است توسط صرافی Liquid انجام شده است.

با این حال توکن ها تا زمانی که شبکه TON تلگرام راه ندازی نشده است ، عرضه نخواهد شد.
شبکه ی TON قرار بود پشتیبانی رمزارز گرام را بر عهده بگیرد ، انتظار می رود این امر تا پایان ماه اکتبر میسر شود.

اکنون صرافی Liquid در پستی در وبلاگ خود در مورخه 10 ژانویه اعلام کرده است که شرایط تعیین شده برای شبکه ی TON باید تا 30 نوامبر 2019 اجرایی می شدند.
از آنجایی که این اقدام انجام نگرفت تصمیم به فروش لغو رمز ارز گرام صورت گرفته شده است.

پروژه بلاک چین تلگرام توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در اکتبر تحت پیگرد قانونی گرفت و این کمیسیون اعلام داشت که رمز ارز گرام از جمله اوراقی است که ثبت نشده است و از شرکت درخواست کرد تا رونمایی از شبکه TON را متوقف نماید.

طبق شکایت نامه اخیر تنظیم شده توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ، تلگرام باید در مورخه های 18 و 19 فوریه در دادگاه حضور داشته باشد.

Seth Melamed ، مدیر عامل توسعه تجاری صرافی در گفتگو با کوین دسک اعلام نمود : "100 درصد پول سرمایه گذاران به آنها بازگردانده شده است ، صندوق این شرکت در بیانیه ای اعلام نمود که موجودی شرکت در حال حاضر صفر است و طبق بررسی ها نشان داده شده است کیف پول صرافی در حال حاضر خالی می باشد.".

ترجمه توسط تیم شهرکوین به نقل از سایت کوین دسک.

نظرات کاربران

نظر شما پس از بررسی پشتیبانی نمایش داده می شود.


مطالب تصادفی شهرکوین

تاکید رهبر چین بر بلاک چین

تاریخ : 2019-10-25
رهبر چین در هجدهمین جلسه برای آشنایی با شرایط کنونی و توسعه فناوری بلاکچین را برگزار کردند. شی جین پینگ رهبر چین تاکید کرد به کارگیری فناوری بلاکچین در اصلاحات فنی و صنعتی فعلی نقشی مهم دارد و توسعه این فناوری را به برای رسیدن به نوآوری های فنی هر چه بیشتر سرعت بخشیم و قانون به کارگیری بلاک چین را وضع نماییم.
ادامه مطلب ...


هنگ کنگ به دنبال کنترل ICO کریپتوکارنسی ها

تاریخ : 2018-02-10
مسئول انتظامات امنیت هونگ کونگ، تلاش هایی را پیش می آورد، تا تبادل پنهانی پول را، که با کمک های اولیه ی سکه (ICO) و پول همراه است، کنترل کند.
هونگ کونگ به دنبال جمع آوری ارزهای دیجیتال سیاه می گردد.
مسئولان هنگ کنگ به شهروندان در مورد خطرات احتمالی ، کلاه برداری و مشکلات کریپتوکارنسی هشدار داد.
اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب...
ادامه مطلب ...


کیف پول سخت افزاری

تاریخ : 2017-11-27
برای نگهداری کوین ها یا همون والت ما چندین کیف پول داریم که از نظر امنیت جلوتر از والت های انلاین می باشد دلیل اش هم خیلی سادست چون میتونیم از اینترنت جداشون کنیم.
در این مطلب درباره کیف پول سخت افزاری میخواهیم صحبت کنیم و ببنیم که ایا امنیت کافی رو دارن یا نه ، پس همراه ما باشید.
اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب...
ادامه مطلب ...