قیمت رمزارز های شهرکوین
BitCoin
31,785 USD
778,731,884 IRR
Ethereum
1,320 USD
31,289,201 IRR
Bitcoin Cash
428 USD
10,490,321 IRR

قیمت بر اساس دلار و تومان

ثبت نام با شماره تلفن خود کاربر

زمان ارسال : 2020-02-13 00:26

به اطلاع کاربران عزیز می رساند که ، تایید هویت کاربران جدید فقط با شماره تلفن همراه خود کاربر امکان پذیر می باشد ، تمامی کاربران دقت نمایند که فروش رمزارز یا فروش ارز دیجیتال به سایت شهرکوین نمی باشد و بدون احرازهویت نیز کاربران می توانند رمزارز خود را به فروش برسانند.

خب ، سلام.

همونطور که گفتیم فروش رمزارز نیازی به احرازهویت نمی باشد ولی برای خرید رمزارز حتما باید شماره تلفن همراه و برای کاربر بوده تا برای احراز هویت کاربران تایید گردد.

این موارد هیچ گونه ربطی به مالیات و ... نداشته و فقط برای جلوگیری از پولشویی و ... در شهرکوین می باشد.

در صورتی که هرگونه پولشویی در شهرکوین مشاهده شود ، طبق هماهنگی ، با مقام های قضایی و نیروهای انتظامی همکاری کامل صورت خواهد پذیرفت.

تیم شهرکوین هدف خود را برای رعایت قوانین جمهوری اسلامی دانسته و هیچ گونه خدماتی برای پولشویی ، قمار و ... که در قانون کشوری مجاز نمی باشد همکاری نمی نماید.

همچنین طبق الگوریتم پیشرفته ی تشخیص اسناد شهرکوین ، در صورتی که کیفیت تصویر پایین یا ادیت و فتوشاپ گردد شهرکوین مجاز بوده تا درخواست تصویر مجدد نماید و در صورتی که کاربری از دادن تصویر خودداری نماید و مدارک هویتی جعلی به شهرکوین ارسال نماید ، شهرکوین این اختیار را دارد تا از کاربر به عنوان کاربران لیست سیاه قرار داده و در بخش لیست سیاه به صورت عموم قابل نمایش خواهد بود ، همچنین در صورت مشاهده مدارک هویتی جعلی و دستکاری شده همکاری لازم با مقام های قضایی محترم و نیروهای انتظامی و امنیتی انجام شده و پیگیری های لازم را مبذول خواهیم نمود.

تیم مدیریت و پشتیبانی شهرکوین ، فروشگاه رمزارزها.

نظرات کاربران

نظر شما پس از بررسی پشتیبانی نمایش داده می شود.


مطالب تصادفی شهرکوین

استفاده نکردن ایران در مبادلات نفتی با بیت کوین

تاریخ : 2019-08-19
به یکی دیگه از آموزش و پرسش و پاسخ رسیدیم ، در اینترنت خیلی خونده بودم که چرا در ایران و یا سایر کشورها در مبادلات نفتی و ... از بیت کوین استفاده نمیشه و میخواهیم در این ویدیو با محاسبات انجام شده بهتون بگیم که این کار آسون نیست و دردسرهای خودش رو داره و شاید ممکن هم نشه.
اطلاعات بیشتر در ادامه ی مطالب...
ادامه مطلب ...


حباب اقتصادی گل لاله

تاریخ : 2018-01-02
به دوره‌ای در عصر طلایی هلندی گفته می‌شود که قیمت برای پیاز تازه معرفی شده گل لاله به سطح فوق‌العاده بالا ترقی کرد.
سپس به طور ناگهانی سقوط کرد که این مثالی در تئوری های اقتصادی مطرح می شود که بیانگر اصطلاح "حباب اقتصادی" است.
در این مطلب داستان یکی حباب بزرگ اقتصادی را خواهید خواند.
اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب...
ادامه مطلب ...


تحریم امریکا و کرپیتوکارنسی

تاریخ : 2018-06-10
اگه اخبار رو دنبال کرده باشید امریکا از برجام خارج شده و با اینکه ایران در برجام مونده ولی باز هم امریکا داره تحریم های جدیدی علیه ایران وضع میکنه و بر تریدرهای ایرانی استرس بلاک یا فریز شدن رو دارن که ممکنه اکسچنج های خارجی اینکارو انجام بدن که در این پست در این مورد صحبت میکنیم.
اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب...
ادامه مطلب ...